Közjegyzői irodai ügyintéző állás Monoron

Közjegyzői iroda jó kommunikációs képességű, precíz, elkötelezett és

motivált munkaerőt keres közjegyzői irodai munkakörbe.

Jelentkezés módja: kizárólag e-mailben a "Jelentkezem" gombra kattintva elküldött fényképes saját kezűleg írt önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.

Jelentkezési határidő: 2023. november 30.

Feladatok

  • közjegyzői ügyek előkészítése, intézése valamennyi ügykörre kiterjedően
  • adatrögzítés, irattározás, iratrendezés, iratkezelés, postázás, ügyvitel
  • ügyfelekkel történő kapcsolattartás, felvilágosítás nyújtása

Elvárások

  • érettségi
  • számítógépkezelői végzettség; számítógépkezelői ismeret
  • MS Office, egyéb szövegszerkesztő és táblázatkezelő programok  rutinos használata
  • helyben lakás Monoron vagy Monor vonzás körzete szerinti településen
  • megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés, precizitás és alaposság a munkavégzés során

Előnyök

  • jogi asszisztens szakképzettség
  • gépírás
  • azonnali munkakezdés
  • közjegyzői irodában szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • tanulási, tapasztalatszerzési lehetőség
  • stabil munkahely
  • modern irodai környezet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!