Call Center állás Monoron

Monori székhelyű követeléskezelő társaság telefonos kintlévőségkezelő munkatársat keres Call Center csoportjába, középfokú végzettséggel és megfelelő számítógépes ismeretekkel.

Akár részmunkaidőben is végezhető munkakör!

Előny: pénzügyi közvetítői hatósági vizsga és/vagy követeléskezelési tapasztalat.

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével a "JELENTKEZEM" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • kimenő és bejövő ügyfélhívások kezelése
  • pénzügyi követelések beszedése
  • ügyjelentések készítése, adminisztráció
  • elektronikus levelezés

Elvárások

  • középfokú iskolai végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel)
  • terhelhetőség, precizítás
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • pénzügyi közvetítői hatósági vizsga (vagy egyéb Hpt. 74 §. szerinti végzettség) megléte, illetve tanfolyam keretében történő megszerzése

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • versenyképes jövedelem
  • korszerű irodai környezet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott