Repülőtéri poggyászrakodó munkalehetőség a Liszt Ferenc Repülőtéren

Legyél tagja egy dinamikusan fejlődő, világszerte több mint 140 repülőtéren és 31 országban működő vállalatnak! A repülőtér egy különleges világ, nagyon fontos az elhivatottság és a precizitás. Azért dolgozunk, hogy a legjobbak legyünk, ehhez a legjobb embereket alkalmazzuk és támogatjuk!

Hozd ki magadból a legtöbbet és légy sikeres!

Nálunk folyamatos szakmai támogatás és fejlődés vár rád!

A Menzies Aviation (Hungary) Kft. munkatársakat keres, repülőtéri poggyászrakodó munkakör betöltésére, Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területére.

Feladatok

  • Utasok poggyászainak a terminálon és a repülőgépnél történő rakodása.

Elvárások

  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • Nagyfokú fizikai terhelhetőség, rugalmasság

Előnyök

  • Targoncavezető OKJ bizonyítvány
  • Emelőgépkezelő OKJ bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Liszt Ferenc repülőtérhez közeli lakhely

Amit kínálunk

  • Bérezés már az oktatás ideje alatt is!
  • Barátságos légkör, kitűnő oktatók
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Menzies bármelyik külföldi bázisára történő áthelyezés támogatása (2,5 év után)
  • havi bónusz, cafeteria, munkaruha
  • közigazgatási határon kívülről bejárók utazási támogatása
  • 22:00-06:00 között haza/be szállítás
  • 18:00-06:00 közötti munkavégzés esetén 40% bérpótlék

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Önéletrajz elküldése kötelező!