Ékszerbolti eladó munkatársat keresünk Monoron

Gyémánt Sziget Kft.
Monor
Bruttó 278 000 Ft - 330 000 Ft / Hónap
2021. 06. 01.

2019-ben megújult arculattal és új kínálattal jelent meg ékszerszalonunk a megszokott helyünkön a város központban.

Arany-ezüst-acél ékszerek és órák forgalmazásával foglalkozunk, de széles körű szolgáltatásaink teszik igazán színessé a kínálatunkat.

A vállalkozás jövőre ünnepli 30. évfordulóját és a kezdetektől a jelenlegi helyszínen működik.

Feladatok

  • A vásárlók teljeskörű kiszolgálása, tájékoztatása.
  • A termékek árazása, kezelése.
  • Webáruházunk kezelése.
  • A kereskedelemben elvárt teljeskörű adminisztráció.

Elvárások

  • Érettségi és eladó, kereskedelmi vagy ezzel kapcsolatos szakképesítés feltétlenül szükséges.
  • Kereskedelemben legalább 2 év tapasztalat szükséges.
  • A kereskedelemben való szakirányú részvétel nem lehet 4 évnél régebbi időpontban.
  • Ápolt, igényes, jól szituált megjelenés alapvető feltétele a jelentkezésnek.

Előnyök

  • ha szeretsz megbízható, precíz munkát végezni
  • ha szeretnél barátságos, mosolygós munkatársakkal együtt dolgozni
  • ha nyitott vagy az újdonságokra
  • ha szeretnél egy jól működő csapat része lenni.
  • Ha kereskedelmi végzettséged van.
  • Ha már dolgoztál ékszerüzletben.
  • Ha már legalább 2 évet eltöltöttél a kereskedelemben.
  • Ha eddig is volt munkahelyed.
  • Ha igényes a kommunikációd

Amit kínálunk

  • Biztonságos és gyönyörű, kényelmes  munkahely.
  • Szakmai képzések
  • Versenyképes bérek, folyamatos bérfejlesztés.
  • Karácsonyi prémium
  • Karácsonyi party
  • Egyéb juttatás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!