Informatika, telekommunikáció

A monori B&K Kft.-hez elektrotechnikus munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Monor
Fizetés: Bruttó 2000 - 2300 / óra
2020. 01. 29. 09:48

A B&K Kft. elektrotechnikus végzettségű munkatársat keres gyártói, beüzemelési és szervizelési feladatok ellátására.

Feladatok:

  • Telephelyen végzett gyártási, szervizelési és beüzemelési feladatok (helye: Monor)
  • Telephelyen kívül végzett szervizelési és beüzemelési feladatok.

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség, terhelhetőség.

Előnyök:

  • Gyártási területen szerzett gyakorlat, tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • változatos feladatok
  • stabil munkahelyi háttér
  • önálló és csapatban való munkavégzés
  • szerviz autó
  • mobil telefon
  • túlóra pótlék
  • munkaruha
  • munkába járás költségtérítése
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése