Irodai takarító munkakörben álláslehetőség Monoron

Monor központjában található irodánkba munkájára és környezetére igényes, leinformálható irodai takarítót keresünk hosszú távra, heti két alkalomra (kb. havi 40-50 óra).

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

További információ: 20/852-3202

Feladatok

  • Irodahelyiségek, folyosók, vizesblokkok és teakonyha takarítása és tisztán tartása
  • Takarítószerek mennyiségének figyelése, fogyásuk jelzése
  • Hulladék rendszeres ürítése
  • Időszakosan ablak és függöny tisztítás

Elvárások

  • Igényes, tiszta munkavégzés
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Irodai munka utáni (16:30-tól) és/vagy szombati munkavégzés

Előnyök

  • Takarításban szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Jól megközelíthető munkahely
  • Kulturált, tiszta munkakörnyezet
  • Kiszámítható munkaidő
  • Versenyképes jövedelem

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános