Fizikai, segéd, betanított munka

Műanyag nyílászáró beépítő munkatársat keresünk budapesti székhelyű vállalkozásba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest
2019. 04. 01. 09:39

Budapest XVIII. kerületi székhelyű vállalkozás keres elsősorban műanyag nyílászárók és árnyékolástechnikai termékek beépítésére, szerelésére munkatársat, hosszú távra, versenyképes fizetéssel, szakmai továbbképzési lehetőséggel.

Próbaidő: 1 hónap.

Feladatok:

  • műanyag nyílászárók beépítése/szerelése
  • árnyékolástechnika szerelés
  • beltéri ajtó beépítés
  • garázskapu beépítés

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • műanyag nyílászáró beépítés terén szerzett tapasztalat
  • pontos, igényes, felelősségteljes munkavégzés önállóan és csapatban
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó fizikum, teherbíró képesség

Előnyök:

  • Műanyag nyílászárók gyártása vagy beépítése terén szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős, bejelentett állás, szabadsággal
  • versenyképes fizetés
  • év végi bónusz
  • szakmai továbbképzési lehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése