Kereskedelem, értékesítés

Monoron ékszerbolti eladó, üzletvezető állás

Munkavégzés helye: Monor
2019. 03. 01. 15:09

A Gyémánt Sziget Kft. 2 évtizede működteti Monoron ékszerüzletét a város szívében.

Arany és ezüst ékszer eladásán kívűl márkás órák forgalmazásával is foglalkozunk.

Széles körű szolgáltatásaink teszik igazán szinessé a kínálatunkat.

2019-ben megújult arculattal és új kínálattal jelenünk meg a megszokott helyünkön
a város központban.

Feladatok:

  • A vásárlók teljeskörű kiszolgálása, tájékoztatása.
  • A termékek árazása , kezelése.
  • Adminisztráció.
  • A munkahely rendben tartása.

Elvárások:

  • Gyere hozzánk dolgozni
  • ha szeretsz megbízható , precíz munkát végezni
  • ha szeretnél barátságos , mosolygós munkatársakkal együtt dolgozni
  • ha nyitott vagy az újdonságokra
  • ha szeretnél egy jól működő csapat része lenni.

Előnyök:

  • Ha kereskedelmi végzettséged van.
  • Ha már dolgoztál ékszerüzletben.

Amit kínálunk:

  • Biztonságos és gyönyörű  , kényelmes  munkahely.
  • Szakmai képzések
  • Versenyképes bérek, folyamatos bérfejlesztés
  • Karácsonyi prémium
  • Karácsonyi party
  • Egyéb juttatás

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése