Szakmunka

Szakács munkakörben álláslehetőség Pécelen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Monor és környéke
2018. 10. 04. 08:42

Közétkeztetéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég munkatársat keres az alábbi pozícióba:

1., Szakács (Pécelre):

Feladatok:
• Különböző ételek elkészítése, tálalása, tárolása és adagolása
• A konyhai tevékenység irányítása és ellenőrzése
• Segédszemélyzet munkájának irányítása, összehangolása

Elvárások:
• Szakirányú végzettség, minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
• Pontos, precíz munkavégzés, gyakorlatias, határozott személyiség

Előnyt jelent:
• Hasonló munkaterületen szerzett gyakorlat

Jelentkezését pozíció megjelölésével, fényképes önéletrajzzal az allas@tsgastro.hu e-mail címre várjuk.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése